By 20 January 2015March 27th, 2015ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ

ellhniko argyroupolh koutia 300x180 - Φάρμακα και υγειονομικό υλικό προσέφερε το Mediterraneo Hospital στο Δήμο Ελληνικού – Αργυρούπολης. Τη Δευτέρα 19-1-2015  παραδόθηκαν 15 βαλιτσάκια Πρώτων Βοηθειών  προκειμένου να τοποθετηθούν στο Δημαρχιακό μέγαρο αλλά και σε άλλους χώρους του Δήμου.
Το Mediterraneo Hospital, το ιδιωτικό νοσοκομείο της περιοχής, στα πλαίσια της εταιρικής κοινωνικής ευθύνης, υποστηρίζει σταθερά την τοπική κοινωνία και ανταποκρίνεται στις εκκλήσεις των φορέων της.
Στη φωτογραφία διακρίνεται η παράδοση των υλικών στα γραφεία της Κοινωνικής Υπηρεσίας στην Αργυρούπολη, παρουσία του Αντιδημάρχου Υγείας και Κοινωνικής Πολιτικής, κυρίου Κωνσταντίνου Μηνόπουλου.